Yaşam

İzmir Fuarı’nda ikon rüzgarı

İZMİR (İGFA) – 92 yıllık geçmişiyle kentin simgelerinden biri olan İzmir Enternasyonal Fuarı büyük bir şölenle kapılarını açtı. Görkemli kortej ve açılışın ardından Kültürpark sanat dolu etkinliklerle misafirlerini ağırladı. Uzun yıllardır fuarın vazgeçilmezi olan Çim Konserleri’nin ilk konuğu Türk pop müziğinin sevilen ismi Simge Sağın oldu.
Bu yıl “gençlik” temasıyla düzenlenen fuarın açılış konserine yüz binlerce genç akın etti. Orkestrasıyla sahnede unutulmaz anlar yaşayan Simge, aşkını İzmir’e taşıyarak gençlerle bol bol eğlendi. Simge, kendi bestelerinin yanı sıra Sezen Aksu ve Erkin Koray gibi unutulmaz isimlerin eserlerini de seslendirerek, sevilen “Aşkın Olayım” müziğini her zaman dinleyicilerle buluşturdu.

Çim Konserlerinde yıldız geçit töreni
Çim Konserleri Sahnesi’nde; 2 Eylül’de Teoman, 3 Eylül’de Serdar Ortaç, 4 Eylül’de Volkan Konak, 5 Eylül’de Sibel Can, 6 Eylül’de Yüz Yüze Konuşalım, 7 Eylül’de Funda Arar, 8 Eylül’de Athena, 9 Eylül’de Tan Taşçı yer alacak. 10 Eylül’de ise Haluk Levent sahne alacak. Konserler saat 21.00’de başlayacak.

yerkoy-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu